Slike STANLEY Браварска стегалка Mengele MAXSTEEL 150x105 mm 1-83-068 црна
Slike STANLEY Браварска стегалка Mengele MAXSTEEL 150x105 mm 1-83-068 црна

STANLEY Браварска стегалка Mengele MAXSTEEL 150x105 mm 1-83-068 црна

SBD
9.390ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Работење без тешкотии благодарение на изопачените навои за завртки
• Основата е многу стабилна, директно се поврзува со површината на работната маса
• Хромирана и отпорна на 'рѓа
• Основата може да се заклучи и ротира што овозможува повеќе апликации
• Тежина: 17 kg
• Вилици: 105 x 150 mm
• Сила на стегање: 2200 kg

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
5W6H2GBONH

EAN /   код

EAN /   код
3253561830686
9.390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Работење без тешкотии благодарение на изопачените навои за завртки
• Основата е многу стабилна, директно се поврзува со површината на работната маса
• Хромирана и отпорна на 'рѓа
• Основата може да се заклучи и ротира што овозможува повеќе апликации
• Тежина: 17 kg
• Вилици: 105 x 150 mm
• Сила на стегање: 2200 kg

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
5W6H2GBONH

EAN /   код

EAN /   код
3253561830686
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.