Slike STANLEY Бургија за метал HSS-R DIN338 6x93mm
Slike STANLEY Бургија за метал HSS-R DIN338 6x93mm

STANLEY Бургија за метал HSS-R DIN338 6x93mm

SBD
60ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Бургија за метал HSS-R DIN338 6x93mm

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
07QJ2E9WR1

EAN /   код

EAN /   код
5035048369029
60ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бургија за метал HSS-R DIN338 6x93mm

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
07QJ2E9WR1

EAN /   код

EAN /   код
5035048369029

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.