Slike STANLEY клешта со поп конец MR55 0-69-804 Жолто-црна
Slike STANLEY клешта со поп конец MR55 0-69-804 Жолто-црна

STANLEY клешта со поп конец MR55 0-69-804 Жолто-црна

SBD
1.290 ДЕНЗаштеда 129 ДЕН
1.161ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Димензии: 30x10,6x2,4 cm
• Тежина: 581 g
• Лесен за користење
• Носот на 90°
• Спојувач за нитни MR 55 за домашна употреба
• 4 заменливи млазници: дијаметар 2-3-4-5
• Протерување на конецот на труп
• Вклучен е клуч за млазници
• Опремен со 15 алуминиумски нитни

Спецификации

Бренд
Stanley

Ананас ID

Шифра на производот
T72R1MVXMV

EAN /   код

EAN /   код
3253560698041
1.290 ДЕНЗаштеда 129 ДЕН
1.161ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Димензии: 30x10,6x2,4 cm
• Тежина: 581 g
• Лесен за користење
• Носот на 90°
• Спојувач за нитни MR 55 за домашна употреба
• 4 заменливи млазници: дијаметар 2-3-4-5
• Протерување на конецот на труп
• Вклучен е клуч за млазници
• Опремен со 15 алуминиумски нитни

Спецификации

Бренд
Stanley

Ананас ID

Шифра на производот
T72R1MVXMV

EAN /   код

EAN /   код
3253560698041
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.