Slike STANLEY Ножици за лим десно CRM 2-14-564 MAXSTEEL црвено
Slike STANLEY Ножици за лим десно CRM 2-14-564 MAXSTEEL црвено

STANLEY Ножици за лим десно CRM 2-14-564 MAXSTEEL црвено

SBD
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сечи до дебелина до 18 мек челик од 0,7 до 1,2 mm
• Погодни се за сечење алуминиум, UPVC листови, кожа, бакар, пластика и жичана мрежа
• Рачките се исклучително удобни, направени од два материјали
• Автоматско отклучување со една рака
• Двојното вртење овозможува голема моќ на сечење
• Изработени се од легиран кован челик, за цврстина и подолг век

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Материјал за рачка
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
JSAO9Z8CEB

EAN /   код

EAN /   код
3253562145642
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Сечи до дебелина до 18 мек челик од 0,7 до 1,2 mm
• Погодни се за сечење алуминиум, UPVC листови, кожа, бакар, пластика и жичана мрежа
• Рачките се исклучително удобни, направени од два материјали
• Автоматско отклучување со една рака
• Двојното вртење овозможува голема моќ на сечење
• Изработени се од легиран кован челик, за цврстина и подолг век

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Материјал за рачка
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
JSAO9Z8CEB

EAN /   код

EAN /   код
3253562145642
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.