Slike STANLEY Стејплс тип „А“ (53) / 1000/1 - 6 mm 1-TRA204T сребро
Slike STANLEY Стејплс тип „А“ (53) / 1000/1 - 6 mm 1-TRA204T сребро
Slike STANLEY Стејплс тип „А“ (53) / 1000/1 - 6 mm 1-TRA204T сребро
Slike STANLEY Стејплс тип „А“ (53) / 1000/1 - 6 mm 1-TRA204T сребро
Slike STANLEY Стејплс тип „А“ (53) / 1000/1 - 6 mm 1-TRA204T сребро
Slike STANLEY Стејплс тип „А“ (53) / 1000/1 - 6 mm 1-TRA204T сребро
Slike STANLEY Стејплс тип „А“ (53) / 1000/1 - 6 mm 1-TRA204T сребро
Slike STANLEY Стејплс тип „А“ (53) / 1000/1 - 6 mm 1-TRA204T сребро

STANLEY Стејплс тип „А“ (53) / 1000/1 - 6 mm 1-TRA204T сребро

SBD
120ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Поцинкувани челични стеги од 6 mm
• Пакувањето содржи 1000 парчиња
• Примена: Лесни домашни работи, монтажа на фолија, трака
• Цврсто пакување за повеќекратна употреба

Спецификации

Бренд
Stanley

Ананас ID

Шифра на производот
V5AH273C93

EAN /   код

EAN /   код
3253561053887
120ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Поцинкувани челични стеги од 6 mm
• Пакувањето содржи 1000 парчиња
• Примена: Лесни домашни работи, монтажа на фолија, трака
• Цврсто пакување за повеќекратна употреба

Спецификации

Бренд
Stanley

Ананас ID

Шифра на производот
V5AH273C93

EAN /   код

EAN /   код
3253561053887

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.