Slike СТАНЛИ Ален клучеви 10-10мм 10/1 0-69-253 црни
Slike СТАНЛИ Ален клучеви 10-10мм 10/1 0-69-253 црни

СТАНЛИ Ален клучеви 10-10мм 10/1 0-69-253 црни

SBD
470ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Материјал за глава: челик
• Дијаметар на клучеви: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 5,5, 6, 8, 10 mm
• Рачка: пластика - држач за клучеви
• Клучевите се преклопуваат и се извлекуваат од рачката по потреба
• Комплет метрички стандардни шестоаголни клучеви од челик со висока јачина
• Клучевите се во пластичен држач со ознаки за големина и боја за полесно ракување
• Практично пакување

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Материјал за рачка
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
FM9H2MPQ1Y

EAN /   код

EAN /   код
3253560692537
470ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Материјал за глава: челик
• Дијаметар на клучеви: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 5,5, 6, 8, 10 mm
• Рачка: пластика - држач за клучеви
• Клучевите се преклопуваат и се извлекуваат од рачката по потреба
• Комплет метрички стандардни шестоаголни клучеви од челик со висока јачина
• Клучевите се во пластичен држач со ознаки за големина и боја за полесно ракување
• Практично пакување

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Материјал за рачка
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
FM9H2MPQ1Y

EAN /   код

EAN /   код
3253560692537

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.