Slike Станли штипки тип „G“ / 1000/1 - 12 mm 1-TRA708T сребрени
Slike Станли штипки тип „G“ / 1000/1 - 12 mm 1-TRA708T сребрени

Станли штипки тип „G“ / 1000/1 - 12 mm 1-TRA708T сребрени

SBD
240 ДЕНЗаштеда 24 ДЕН
216ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Поцинкувани челични стеги од 12 mm
• Пакувањето содржи 1000 парчиња
• Примена: Лесни домашни работи, монтажа на фолија, трака
• Цврсто пакување за повеќекратна употреба

Спецификации

Бренд
Stanley

Ананас ID

Шифра на производот
0N5H2BO4QP

EAN /   код

EAN /   код
3253561054297
240 ДЕНЗаштеда 24 ДЕН
216ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Поцинкувани челични стеги од 12 mm
• Пакувањето содржи 1000 парчиња
• Примена: Лесни домашни работи, монтажа на фолија, трака
• Цврсто пакување за повеќекратна употреба

Спецификации

Бренд
Stanley

Ананас ID

Шифра на производот
0N5H2BO4QP

EAN /   код

EAN /   код
3253561054297
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.