Slike Станли штипки тип „G“ / 1000/1 - 14 mm 1-TRA709T сребрени
Slike Станли штипки тип „G“ / 1000/1 - 14 mm 1-TRA709T сребрени

Станли штипки тип „G“ / 1000/1 - 14 mm 1-TRA709T сребрени

SBD
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Поцинкувани челични стеги од 14 mm
• Пакетот содржи 1000 парчиња
• Примена: Лесни домашни работи, монтажа на фолија, трака
• Цврсто пакување за повеќекратна употреба

Спецификации

Бренд
Stanley

Ананас ID

Шифра на производот
JF2H2MBC2Y

EAN /   код

EAN /   код
3253561054303
240ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Поцинкувани челични стеги од 14 mm
• Пакетот содржи 1000 парчиња
• Примена: Лесни домашни работи, монтажа на фолија, трака
• Цврсто пакување за повеќекратна употреба

Спецификации

Бренд
Stanley

Ананас ID

Шифра на производот
JF2H2MBC2Y

EAN /   код

EAN /   код
3253561054303
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.