Slike SUNNY Мултифункционална крпа за чистење
Slike SUNNY Мултифункционална крпа за чистење

SUNNY Мултифункционална крпа за чистење

АНАНАС ШОП
95ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мултифункционална крпа за чистење 3 парчиња / пакување 38x60cm, изработена од висококвалитетни памучни влакна.
• Погодна за бришење прашина, се користи и сува и влажна.
• Ги отстранува маснотиите и отпечатоците од прсти.
• Антибактериски ефект

Спецификации

Бренд
SUNNY

Ананас ID

Шифра на производот
FMMI4WVDXE

EAN /   код

EAN /   код
8008990011930
95ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мултифункционална крпа за чистење 3 парчиња / пакување 38x60cm, изработена од висококвалитетни памучни влакна.
• Погодна за бришење прашина, се користи и сува и влажна.
• Ги отстранува маснотиите и отпечатоците од прсти.
• Антибактериски ефект

Спецификации

Бренд
SUNNY

Ананас ID

Шифра на производот
FMMI4WVDXE

EAN /   код

EAN /   код
8008990011930
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.