0 thumbnail image for TINY Хранилка пилиња
1 thumbnail image for TINY Хранилка пилиња
2 thumbnail image for TINY Хранилка пилиња
3 thumbnail image for TINY Хранилка пилиња
Selected image for TINY Хранилка пилиња
Selected image for TINY Хранилка пилиња
Selected image for TINY Хранилка пилиња
Selected image for TINY Хранилка пилиња

TINY Хранилка пилиња

Loco Croco
4.290ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Максимална тежина е 15 кг.
• Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
• Прилагодлив наслон на седиштето во 7 позиции: 105, 101, 97, 93, 89, 85 и 81 cm.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавникот е со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.
• Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 3 позиции.
• Лесно и компактно преклопување.
• Хранилката има потпирач за нозе кој може да се регулира во 3 позиции.
• Потпирачот за нозе исто така може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.
• Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.
• Димензии на производот: 105x48x78 cm.
• Димензии на пакувањето: 65х48х25 cm.

Спецификации

Бренд
TINY

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6O8SPA2LHJ

EAN /   код

EAN /   код
AN0GUKPAZX
4.290ДЕН

Опис на производот

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Максимална тежина е 15 кг.
• Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.
• Прилагодлив наслон на седиштето во 7 позиции: 105, 101, 97, 93, 89, 85 и 81 cm.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Послужавникот е со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.
• Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 3 позиции.
• Лесно и компактно преклопување.
• Хранилката има потпирач за нозе кој може да се регулира во 3 позиции.
• Потпирачот за нозе исто така може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.
• Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.
• Димензии на производот: 105x48x78 cm.
• Димензии на пакувањето: 65х48х25 cm.

Спецификации

Бренд
TINY

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
6O8SPA2LHJ

EAN /   код

EAN /   код
AN0GUKPAZX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.