Slike TONKITA Лопата + четка
Slike TONKITA Лопата + четка

TONKITA Лопата + четка

АНАНАС ШОП
156ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тонкита Лопатка за прашина и четки
СЕТ ЗА ПРАШИНИ И ЧЕТКИ идеални за внатрешно/ надворешно брзо собирање нечистотија, трошки, скршено стакло и лисја.
Сад за прашина со гумена лента за подобро прилепување на подот и лесно собирање нечистотија и прашина.
Вградената четка овозможува заштеда на простор.

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
LAKI4LNAUD

EAN /   код

EAN /   код
8003653002904
156ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тонкита Лопатка за прашина и четки
СЕТ ЗА ПРАШИНИ И ЧЕТКИ идеални за внатрешно/ надворешно брзо собирање нечистотија, трошки, скршено стакло и лисја.
Сад за прашина со гумена лента за подобро прилепување на подот и лесно собирање нечистотија и прашина.
Вградената четка овозможува заштеда на простор.

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
LAKI4LNAUD

EAN /   код

EAN /   код
8003653002904
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.