Slike TONKITA Пластифицирана челична рачка 120cm
Slike TONKITA Пластифицирана челична рачка 120cm

TONKITA Пластифицирана челична рачка 120cm

АНАНАС ШОП
87ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Пластифицирана челична рачка за носење на поголема за поголема отпорност, 120 цм

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
71NI4G0UX0

EAN /   код

EAN /   код
8003653025606
87ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Пластифицирана челична рачка за носење на поголема за поголема отпорност, 120 цм

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
71NI4G0UX0

EAN /   код

EAN /   код
8003653025606

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.