Slike TONKITA Рачка
Slike TONKITA Рачка

TONKITA Рачка

АНАНАС ШОП
83ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Рачка обложена со смола - Обложено со смола за подобра отпорност на абење капаче за отвор за заштеда на простор

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
WKLI4HY624

EAN /   код

EAN /   код
8003653007305
83ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Рачка обложена со смола - Обложено со смола за подобра отпорност на абење капаче за отвор за заштеда на простор

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
WKLI4HY624

EAN /   код

EAN /   код
8003653007305
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.