Selected image for Трицикл лк5 црвен 6199h

Трицикл лк5 црвен 6199h

Loco Croco
6.490ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
• Седиште кое се врти на двете страни- кон мајката и во насока на движење.
• Големо покривче за сенка.
• Помошно меко седиште за помали дечиња.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое се уште не вози само.
• Помошна корпа.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикал кој детето ќе може самостојно да го вози.
• Димензии на производот: 93x89x51 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
7.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
HA5FVF5UG8

EAN /   код

EAN /   код
ANM9BVQB7J
6.490ДЕН

Опис на производот

• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
• Седиште кое се врти на двете страни- кон мајката и во насока на движење.
• Големо покривче за сенка.
• Помошно меко седиште за помали дечиња.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое се уште не вози само.
• Помошна корпа.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикал кој детето ќе може самостојно да го вози.
• Димензии на производот: 93x89x51 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
7.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
HA5FVF5UG8

EAN /   код

EAN /   код
ANM9BVQB7J
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.