Slike UPSA Fervex за возрасни, 8 кесички
Slike UPSA Fervex за возрасни, 8 кесички

UPSA Fervex за возрасни, 8 кесички

Anni Farm
272ДЕН

Боја:Виолетова

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Fervex® За возрасни е наменет за третман на настинка, воспаление на слузницата на носот (ринит), воспаление на слузницата на носот и грлото (ринофарингит) и состојби слични на грип (бистар исцедок од носот, кивање, солзење), главоболка и/или покачена температура кај возрасни и деца над 15 годишна возраст.
Пакување: 8 еднодозни кесички

Спецификации

Бренд
UPSA

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
GE8MUPYDT0

EAN /   код

EAN /   код
3585550035063
272ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Fervex® За возрасни е наменет за третман на настинка, воспаление на слузницата на носот (ринит), воспаление на слузницата на носот и грлото (ринофарингит) и состојби слични на грип (бистар исцедок од носот, кивање, солзење), главоболка и/или покачена температура кај возрасни и деца над 15 годишна возраст.
Пакување: 8 еднодозни кесички

Спецификации

Бренд
UPSA

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
GE8MUPYDT0

EAN /   код

EAN /   код
3585550035063

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.