Selected image for URIAGE Шампон 200ml

URIAGE Шампон 200ml

470ДЕН

Опис на производот

Нежен мирис, не ги иритира очите, со физиолошка
pH вредност, без парабени, сапуни и феноксиетанол.
Хипоалерген производ за нежно миење на косата
без иритација. Косата станува мека и сјајна.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YRJEF8NQQO

EAN /   код

EAN /   код
3661434002076
470ДЕН

Опис на производот

Нежен мирис, не ги иритира очите, со физиолошка
pH вредност, без парабени, сапуни и феноксиетанол.
Хипоалерген производ за нежно миење на косата
без иритација. Косата станува мека и сјајна.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YRJEF8NQQO

EAN /   код

EAN /   код
3661434002076
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.