Selected image for URIAGE Термална мицеларна вода (зелена) 250ml

URIAGE Термална мицеларна вода (зелена) 250ml

600ДЕН

Опис на производот

URIAGE термална мицеларна вода за комбинирана и масна кожа 250ml.
Употреба: Исчистете го лицето со блазница натопена со мицеларната вода.
Не треба да се мие.
Погодна за лице и очи.
Хипоалергено.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
IMIEFDOMFO

EAN /   код

EAN /   код
3661434003660
600ДЕН

Опис на производот

URIAGE термална мицеларна вода за комбинирана и масна кожа 250ml.
Употреба: Исчистете го лицето со блазница натопена со мицеларната вода.
Не треба да се мие.
Погодна за лице и очи.
Хипоалергено.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
IMIEFDOMFO

EAN /   код

EAN /   код
3661434003660
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.