Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml
Slike URIAGE Термална вода 300ml

URIAGE Термална вода 300ml

Anni Farm
610ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Uriage термална вода е основа на сите Uriage производи а има единствени
активни состојки и придобивки:
Хидрира
Смирува
Ја зацврстува кожната бариера
Заштитува од дејството на слободните радикали и сите штетни агенси
Ја намалува иритацијата и црвенилото
Ја обновува кожата

Спецификации

Бренд
URIAGE

Ананас ID

Шифра на производот
PRGXPH7G1Z

EAN /   код

EAN /   код
3661434005527
610ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Uriage термална вода е основа на сите Uriage производи а има единствени
активни состојки и придобивки:
Хидрира
Смирува
Ја зацврстува кожната бариера
Заштитува од дејството на слободните радикали и сите штетни агенси
Ја намалува иритацијата и црвенилото
Ја обновува кожата

Спецификации

Бренд
URIAGE

Ананас ID

Шифра на производот
PRGXPH7G1Z

EAN /   код

EAN /   код
3661434005527
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.