Selected image for URIAGE Термална вода за сите типови кожа 30ml

URIAGE Термална вода за сите типови кожа 30ml

240ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Термалната вода е изотонична, 100% чиста природна и богата со минерали. Таа поволно делува на сите 3 бариери на кожата (заштитна, микробиолошка и имунолошка бариера).
Термалната вода овозможува длабока хидратација на кожата, штити од слободни радикали, омекнува, освежува, ја фиксира шминката, формира заштитен филм на кожата и после 1 час од нанесувањето, ја зголемува хидрираноста на кожата за 32%.
Има анти-инфламаторно дејство.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
NNSRPYUCOF

EAN /   код

EAN /   код
3661434000539
240ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Термалната вода е изотонична, 100% чиста природна и богата со минерали. Таа поволно делува на сите 3 бариери на кожата (заштитна, микробиолошка и имунолошка бариера).
Термалната вода овозможува длабока хидратација на кожата, штити од слободни радикали, омекнува, освежува, ја фиксира шминката, формира заштитен филм на кожата и после 1 час од нанесувањето, ја зголемува хидрираноста на кожата за 32%.
Има анти-инфламаторно дејство.

Спецификации

Бренд
URIAGE

Тежина и димензии

Тежина
0.4 kg

Ананас ID

Шифра на производот
NNSRPYUCOF

EAN /   код

EAN /   код
3661434000539
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.