Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml
Slike VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml

VICHY Дневна нега Liftactiv Collagen Specialist 50 ml

ПЗУ Аптека Полин
3.320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производ од нова генерација кој делува на знаците на губење колаген на кожата, со долготрајни резултати!
Минерализирана термална вода Виши за прв пат се комбинира со пептиди против стареење и витамин Ц за да се поправат знаците на губење на колаген на кожата. Оваа нега се препорачува за жени кои сакаат нова генерација на производи со исклучително дејство и ефикасност против стареење, со состојки од природно потекло. Комбинира пептид тип I, биоинженеринг протеин за полни на кожата, пептид тип II, молекула против стареење од синтетичко потекло и витамин Ц. Видливо ги намалува брчките. Ги преобликува контурите на лицето. Го изедначува тенот. Тестирано под дерматолошки надзор. Избегнувајте ја областа околу очите.

Пакувањето содржи 50 ml.

Спецификации

Бренд
Vichy

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
RUJEFB3VSU

EAN /   код

EAN /   код
3337875607254
3.320ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производ од нова генерација кој делува на знаците на губење колаген на кожата, со долготрајни резултати!
Минерализирана термална вода Виши за прв пат се комбинира со пептиди против стареење и витамин Ц за да се поправат знаците на губење на колаген на кожата. Оваа нега се препорачува за жени кои сакаат нова генерација на производи со исклучително дејство и ефикасност против стареење, со состојки од природно потекло. Комбинира пептид тип I, биоинженеринг протеин за полни на кожата, пептид тип II, молекула против стареење од синтетичко потекло и витамин Ц. Видливо ги намалува брчките. Ги преобликува контурите на лицето. Го изедначува тенот. Тестирано под дерматолошки надзор. Избегнувајте ја областа околу очите.

Пакувањето содржи 50 ml.

Спецификации

Бренд
Vichy

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
RUJEFB3VSU

EAN /   код

EAN /   код
3337875607254
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.