Slike VICHY Ноќна крема  neovadiol post-menopause  50ml
Slike VICHY Ноќна крема  neovadiol post-menopause  50ml

VICHY Ноќна крема neovadiol post-menopause 50ml

ПЗУ Аптека Полин
2.495ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ноќен крем Vichy Neovadiol Magistral 50ml
Овој ноќен крем е индициран за жени во менопауза па наваму кои сакаат да ја подобрат цврстината на кожата и да го редефинираат овалот на лицето, вратот и јаготките.
Тој е многу хранлив и помага да се спречи сушење на кожата, што го прави идеален за сува или многу сува кожа.

Спецификации

Бренд
Vichy

Ананас ID

Шифра на производот
XQJEF8WY0X

EAN /   код

EAN /   код
3337875774017
2.495ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ноќен крем Vichy Neovadiol Magistral 50ml
Овој ноќен крем е индициран за жени во менопауза па наваму кои сакаат да ја подобрат цврстината на кожата и да го редефинираат овалот на лицето, вратот и јаготките.
Тој е многу хранлив и помага да се спречи сушење на кожата, што го прави идеален за сува или многу сува кожа.

Спецификации

Бренд
Vichy

Ананас ID

Шифра на производот
XQJEF8WY0X

EAN /   код

EAN /   код
3337875774017

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.