0 thumbnail image for VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
1 thumbnail image for VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
2 thumbnail image for VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
3 thumbnail image for VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Selected image for VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Selected image for VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Selected image for VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Selected image for VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml

VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml

2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Револуционерна синергија која комбинира 15% чист витамин Ц, витамин Е, борови полифеноли и чиста хијалуронска киселина во серум специјално развиен од дерматолозите за зајакнување на антиоксидантната одбрана на кожата. Серумот со витамин Ц создава видливо посветол и поцврст тен, го измазнува изгледот и текстурата на кожата и ја намалува појавата на фини линии за само 10 дена. Не содржи мириси, има немрсна и нелеплива структура која не остава сјај, а кожата брзо ја впива. Чиста хијалуронска киселина за измазнување на фините линии и брчки додека ја задржува влагата за долготраен, здрав сјај. Бојата на формулата може да се промени со текот на времето, но тоа нема влијание врз квалитетот на производот. Овој серум од 20 ml е спакуван во шише од 30 ml за да се обезбеди оптимална стабилност на производот.

Спецификации

Бренд
Vichy

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg
Волумен
20 ml

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Светло кафеава
Како да се користи
Нанесете на исчистена кожа избегнувајќи го пределот околу очите. Оставете да делува неколку моменти, а потоа нанесете ја вашата дневна хидратантна крема.
Состојки
aqua / water - ascorbic acid - alcohol denat. - dipropylene glycol - glycerin - laureth-23 - neohesperidin dihydrochalcone - sodium hydroxide - tocopherol - hydrolyzed hyaluronic acid - pinus pinaster bark/bud extract

Ананас ID

Шифра на производот
ALJEFR5DSU

EAN /   код

EAN /   код
3337875796583
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Револуционерна синергија која комбинира 15% чист витамин Ц, витамин Е, борови полифеноли и чиста хијалуронска киселина во серум специјално развиен од дерматолозите за зајакнување на антиоксидантната одбрана на кожата. Серумот со витамин Ц создава видливо посветол и поцврст тен, го измазнува изгледот и текстурата на кожата и ја намалува појавата на фини линии за само 10 дена. Не содржи мириси, има немрсна и нелеплива структура која не остава сјај, а кожата брзо ја впива. Чиста хијалуронска киселина за измазнување на фините линии и брчки додека ја задржува влагата за долготраен, здрав сјај. Бојата на формулата може да се промени со текот на времето, но тоа нема влијание врз квалитетот на производот. Овој серум од 20 ml е спакуван во шише од 30 ml за да се обезбеди оптимална стабилност на производот.

Спецификации

Бренд
Vichy

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg
Волумен
20 ml

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Светло кафеава
Како да се користи
Нанесете на исчистена кожа избегнувајќи го пределот околу очите. Оставете да делува неколку моменти, а потоа нанесете ја вашата дневна хидратантна крема.
Состојки
aqua / water - ascorbic acid - alcohol denat. - dipropylene glycol - glycerin - laureth-23 - neohesperidin dihydrochalcone - sodium hydroxide - tocopherol - hydrolyzed hyaluronic acid - pinus pinaster bark/bud extract

Ананас ID

Шифра на производот
ALJEFR5DSU

EAN /   код

EAN /   код
3337875796583
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.