Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
Slike VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml

VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml

Anni Farm
2.787ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Револуционерна синергија која комбинира 15% чист витамин Ц, витамин Е, борови полифеноли и чиста хијалуронска киселина во серум специјално развиен од дерматолозите за зајакнување на антиоксидантната одбрана на кожата. Серумот со витамин Ц создава видливо посветол и поцврст тен, го измазнува изгледот и текстурата на кожата и ја намалува појавата на фини линии за само 10 дена. Не содржи мириси, има немрсна и нелеплива структура која не остава сјај, а кожата брзо ја впива. Чиста хијалуронска киселина за измазнување на фините линии и брчки додека ја задржува влагата за долготраен, здрав сјај. Бојата на формулата може да се промени со текот на времето, но тоа нема влијание врз квалитетот на производот. Овој серум од 20 ml е спакуван во шише од 30 ml за да се обезбеди оптимална стабилност на производот.

Спецификации

Бренд
Vichy

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Светло кафеава
Како да се користи
Нанесете на исчистена кожа избегнувајќи го пределот околу очите. Оставете да делува неколку моменти, а потоа нанесете ја вашата дневна хидратантна крема.
Состојки
aqua / water - ascorbic acid - alcohol denat. - dipropylene glycol - glycerin - laureth-23 - neohesperidin dihydrochalcone - sodium hydroxide - tocopherol - hydrolyzed hyaluronic acid - pinus pinaster bark/bud extract

Тежина

Волумен
20 ml

Ананас ID

Шифра на производот
53F6CQKTO7

EAN /   код

EAN /   код
3337875796583
2.787ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Револуционерна синергија која комбинира 15% чист витамин Ц, витамин Е, борови полифеноли и чиста хијалуронска киселина во серум специјално развиен од дерматолозите за зајакнување на антиоксидантната одбрана на кожата. Серумот со витамин Ц создава видливо посветол и поцврст тен, го измазнува изгледот и текстурата на кожата и ја намалува појавата на фини линии за само 10 дена. Не содржи мириси, има немрсна и нелеплива структура која не остава сјај, а кожата брзо ја впива. Чиста хијалуронска киселина за измазнување на фините линии и брчки додека ја задржува влагата за долготраен, здрав сјај. Бојата на формулата може да се промени со текот на времето, но тоа нема влијание врз квалитетот на производот. Овој серум од 20 ml е спакуван во шише од 30 ml за да се обезбеди оптимална стабилност на производот.

Спецификации

Бренд
Vichy

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Светло кафеава
Како да се користи
Нанесете на исчистена кожа избегнувајќи го пределот околу очите. Оставете да делува неколку моменти, а потоа нанесете ја вашата дневна хидратантна крема.
Состојки
aqua / water - ascorbic acid - alcohol denat. - dipropylene glycol - glycerin - laureth-23 - neohesperidin dihydrochalcone - sodium hydroxide - tocopherol - hydrolyzed hyaluronic acid - pinus pinaster bark/bud extract

Тежина

Волумен
20 ml

Ананас ID

Шифра на производот
53F6CQKTO7

EAN /   код

EAN /   код
3337875796583
Понуди од други продавачи за истиот производ
VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
2.790ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
VICHY Серум за лице Liftactiv Supreme Vitamin C Fresh Shot 20 ml
2.790ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.