Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
Slike VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл

VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл

Anni Farm
1.681ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Уникатната комбинација на Vichy минерализирана термална вода за прв пат во концентрација од 89% во комбинација со хијалуронска киселина од природно потекло. Минералот 89 ја зајакнува функцијата на кожната бариера која секој ден е се посилна во борбата против штетните ефекти на загадувањето, стресот и заморот. Од ден на ден, кожата е подобро хидрирана, подобро тонирана и блескава со здрав сјај.

Пакување: 50ml

Спецификации

Бренд
Vichy

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
H3F7C7SVSS

EAN /   код

EAN /   код
3337875543248
1.681ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Уникатната комбинација на Vichy минерализирана термална вода за прв пат во концентрација од 89% во комбинација со хијалуронска киселина од природно потекло. Минералот 89 ја зајакнува функцијата на кожната бариера која секој ден е се посилна во борбата против штетните ефекти на загадувањето, стресот и заморот. Од ден на ден, кожата е подобро хидрирана, подобро тонирана и блескава со здрав сјај.

Пакување: 50ml

Спецификации

Бренд
Vichy

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела

Тежина

Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
H3F7C7SVSS

EAN /   код

EAN /   код
3337875543248
Понуди од други продавачи за истиот производ
VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
1.680ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
Понуди од други продавачи за истиот производ
VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
VICHY Серум за лице Минерал 89 50 мл
1.680ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.