0 thumbnail image for VICHY Серум за лице со хијалуронска киселина Liftactiv Supreme H.A Epidermi Filler 30 ml
1 thumbnail image for VICHY Серум за лице со хијалуронска киселина Liftactiv Supreme H.A Epidermi Filler 30 ml
2 thumbnail image for VICHY Серум за лице со хијалуронска киселина Liftactiv Supreme H.A Epidermi Filler 30 ml
Selected image for VICHY Серум за лице со хијалуронска киселина Liftactiv Supreme H.A Epidermi Filler 30 ml
Selected image for VICHY Серум за лице со хијалуронска киселина Liftactiv Supreme H.A Epidermi Filler 30 ml
Selected image for VICHY Серум за лице со хијалуронска киселина Liftactiv Supreme H.A Epidermi Filler 30 ml

VICHY Серум за лице со хијалуронска киселина Liftactiv Supreme H.A Epidermi Filler 30 ml

2.640 ДЕНЗаштеда 528 ДЕН
2.112ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Иновативен серум против стареење кој ги таргетира сите брчки и губење на цврстината во пределот на лицето и очите. Секојдневна нега со идеална доза на концентриран состав, за видливи резултати кои постепено се подобруваат со секојдневна употреба.

Спецификации

Бренд
Vichy

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg
Волумен
30 ml

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Транспарентна
Како да се користи
Се нанесува секое утро и навечер пред нега на лицето. Нежно притиснете го апликаторот, прецизно распределувајќи 2-3 капки серум на дланката. Нанесете со врвовите на прстите на чисто и суво лице. Раширете го целото лице.
Состојки
AQUA / WATER ? GLYCERIN ? HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID ? SODIUM HYALURONATE ? PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL ? SECALE CEREALE SEED EXTRACT / RYE SEED EXTRACT ? CALCIUM PANTOTHENATE ? DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE ? PHENOXYETHANOL ? CHLORPHENESIN ? ASCORBYL GLUCOSIDE ? DISODIUM EDTA ? PENTYLENE GLYCOL

Ананас ID

Шифра на производот
8KIEFZ1XOI

EAN /   код

EAN /   код
3337875719209
2.640 ДЕНЗаштеда 528 ДЕН
2.112ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Иновативен серум против стареење кој ги таргетира сите брчки и губење на цврстината во пределот на лицето и очите. Секојдневна нега со идеална доза на концентриран состав, за видливи резултати кои постепено се подобруваат со секојдневна употреба.

Спецификации

Бренд
Vichy

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg
Волумен
30 ml

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Транспарентна
Како да се користи
Се нанесува секое утро и навечер пред нега на лицето. Нежно притиснете го апликаторот, прецизно распределувајќи 2-3 капки серум на дланката. Нанесете со врвовите на прстите на чисто и суво лице. Раширете го целото лице.
Состојки
AQUA / WATER ? GLYCERIN ? HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID ? SODIUM HYALURONATE ? PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL ? SECALE CEREALE SEED EXTRACT / RYE SEED EXTRACT ? CALCIUM PANTOTHENATE ? DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE ? PHENOXYETHANOL ? CHLORPHENESIN ? ASCORBYL GLUCOSIDE ? DISODIUM EDTA ? PENTYLENE GLYCOL

Ананас ID

Шифра на производот
8KIEFZ1XOI

EAN /   код

EAN /   код
3337875719209
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.