Slike VICHY Течен прав Liftactiv Flexilift Nude 25 30 ml
Slike VICHY Течен прав Liftactiv Flexilift Nude 25 30 ml
Slike VICHY Течен прав Liftactiv Flexilift Nude 25 30 ml
Slike VICHY Течен прав Liftactiv Flexilift Nude 25 30 ml
Slike VICHY Течен прав Liftactiv Flexilift Nude 25 30 ml
Slike VICHY Течен прав Liftactiv Flexilift Nude 25 30 ml
Slike VICHY Течен прав Liftactiv Flexilift Nude 25 30 ml
Slike VICHY Течен прав Liftactiv Flexilift Nude 25 30 ml

VICHY Течен прав Liftactiv Flexilift Nude 25 30 ml

Anni Farm
1.942ДЕН

Нијанса на боја

Информации за испорака

Опис на производот

Течна пудра против брчки со силиконска текстура за затегнување за моментален лифтинг ефект и здрав сјај на кожата, без формирање на линии. Благодарение на неговите еластични својства, силиконската текстура ги затегнува брчките и ги следи движењата на вашето лице за да ги омекне брчките и да зачува изедначен тен со здрав сјај во текот на денот. Формулата е збогатена со колагил, соединение 3 од водечката активна состојка против брчки на Виши.

Спецификации

Бренд
Vichy

Карактеристики

Ниво на покриеност
Полна
Формулација
Течност
Нијанса на боја
Тие нудат
Код за боја
25.0
Волумен
30 ml
Состојки
Циклопентасилоксан - фенил триметикон - етилхексил метоксицинамат - циклохексасилоксан - бутилен гликол - цетил пег/Ppg-10/1 диметикон - пентилен гликол - полиглицерил-4 изостеарат - аква - динатриум солиматерилат хидродиум-пролиматилат Бутилпарабен - Peg-30 глицерил Стеарат - Copernicia Cerifera Cera - парфем - метилпарабен - џвакање целулоза - алуминиум хидроксид - феноксиетанол - магнезиум сулфат - аденозин - алкохол денат
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
N627CONL1V

EAN /   код

EAN /   код
3337871321567
1.942ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Течна пудра против брчки со силиконска текстура за затегнување за моментален лифтинг ефект и здрав сјај на кожата, без формирање на линии. Благодарение на неговите еластични својства, силиконската текстура ги затегнува брчките и ги следи движењата на вашето лице за да ги омекне брчките и да зачува изедначен тен со здрав сјај во текот на денот. Формулата е збогатена со колагил, соединение 3 од водечката активна состојка против брчки на Виши.

Спецификации

Бренд
Vichy

Карактеристики

Ниво на покриеност
Полна
Формулација
Течност
Нијанса на боја
Тие нудат
Код за боја
25.0
Волумен
30 ml
Состојки
Циклопентасилоксан - фенил триметикон - етилхексил метоксицинамат - циклохексасилоксан - бутилен гликол - цетил пег/Ppg-10/1 диметикон - пентилен гликол - полиглицерил-4 изостеарат - аква - динатриум солиматерилат хидродиум-пролиматилат Бутилпарабен - Peg-30 глицерил Стеарат - Copernicia Cerifera Cera - парфем - метилпарабен - џвакање целулоза - алуминиум хидроксид - феноксиетанол - магнезиум сулфат - аденозин - алкохол денат
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
N627CONL1V

EAN /   код

EAN /   код
3337871321567

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.