0 thumbnail image for VIOLETA Сет пелени 1+1 Maxi Pack 6 Junior+ (16kg+), 74/1
1 thumbnail image for VIOLETA Сет пелени 1+1 Maxi Pack 6 Junior+ (16kg+), 74/1
Selected image for VIOLETA Сет пелени 1+1 Maxi Pack 6 Junior+ (16kg+), 74/1
Selected image for VIOLETA Сет пелени 1+1 Maxi Pack 6 Junior+ (16kg+), 74/1

VIOLETA Сет пелени 1+1 Maxi Pack 6 Junior+ (16kg+), 74/1

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.638 ДЕНЗаштеда 719 ДЕН
1.919ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

VIOLETA пелени Maxi Pack 6 Junior+, 74 парчиња, X 2;16kg +, се меки и супер апсорбирачки пелени со AIR DRY технологија, со флексибилна лента која се адаптира на движењата на бебето.

Димензии на производот:
• Ширина: 345мм
• Висина: 470мм
• Длабочина: 254мм

Спецификации

Бренд
VIOLETA

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VVTICJ27N2

EAN /   код

EAN /   код
ANV87BOGVY
2.638 ДЕНЗаштеда 719 ДЕН
1.919ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

VIOLETA пелени Maxi Pack 6 Junior+, 74 парчиња, X 2;16kg +, се меки и супер апсорбирачки пелени со AIR DRY технологија, со флексибилна лента која се адаптира на движењата на бебето.

Димензии на производот:
• Ширина: 345мм
• Висина: 470мм
• Длабочина: 254мм

Спецификации

Бренд
VIOLETA

Тежина и димензии

Тежина
3 kg

Ананас ID

Шифра на производот
VVTICJ27N2

EAN /   код

EAN /   код
ANV87BOGVY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.