Slike VISION Преса за кечап мала
Slike VISION Преса за кечап мала

VISION Преса за кечап мала

Vision Centar Gostivar
2.000 ДЕНЗаштеда 301 ДЕН
1.699ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Боја:Сребрена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Нерѓосувачки челик за цедилка за домати 15x15x27 cm со пластична заптивка за заштеда на маса и стегач за прицврстување.

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена
Големина
15*15*27цм

Ананас ID

Шифра на производот
8K7JACVTRB

EAN /   код

EAN /   код
8007427001209
2.000 ДЕНЗаштеда 301 ДЕН
1.699ДЕН
Понудата важи од 22/11/2023 до 05/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Нерѓосувачки челик за цедилка за домати 15x15x27 cm со пластична заптивка за заштеда на маса и стегач за прицврстување.

Спецификации

Бренд
Vision

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена
Големина
15*15*27цм

Ананас ID

Шифра на производот
8K7JACVTRB

EAN /   код

EAN /   код
8007427001209

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.