Slike VOX Блендер Stick MS 5008
Slike VOX Блендер Stick MS 5008
Slike VOX Блендер Stick MS 5008
Slike VOX Блендер Stick MS 5008
Slike VOX Блендер Stick MS 5008
Slike VOX Блендер Stick MS 5008
Slike VOX Блендер Stick MS 5008
Slike VOX Блендер Stick MS 5008

VOX Блендер Stick MS 5008

Бител
1.590ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Вид на блендер: Стап Моќност: 600 W Број на брзини: 2 Додаток за бонус: сечкач, матење и сад Други придобивки: Отстранлив метален додаток за мешање, тивко работење Лесно складирање: за секоја кујна, компактна и лесна Безбедносен систем: Блендерот ќе работи само ако сите делови се правилно поставени, нема ризик од повреда Лесно чистење: Сите делови се безбедни за миење садови Боја: Црна Димензии на уредот (ШxВxД): 5,3 x 37,4 x 5,3 cm Димензии на спакуваниот уред (ШxВxД): 24 x 24,5 x 12,5 cm Нето тежина: 1,12 кг Бруто тежина: 1,46 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Црна

Моќ

Моќ
600 W

Карактеристики

Број на брзини
2
Едноставно чистење
Да

Тежина

Тежина
44531 kg
Ширина
53 mm
Длабочина
53 mm
Висина
374 mm

Ананас ID

Шифра на производот
ZVGGM6CWXS

EAN /   код

EAN /   код
8606019602581
1.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Вид на блендер: Стап Моќност: 600 W Број на брзини: 2 Додаток за бонус: сечкач, матење и сад Други придобивки: Отстранлив метален додаток за мешање, тивко работење Лесно складирање: за секоја кујна, компактна и лесна Безбедносен систем: Блендерот ќе работи само ако сите делови се правилно поставени, нема ризик од повреда Лесно чистење: Сите делови се безбедни за миење садови Боја: Црна Димензии на уредот (ШxВxД): 5,3 x 37,4 x 5,3 cm Димензии на спакуваниот уред (ШxВxД): 24 x 24,5 x 12,5 cm Нето тежина: 1,12 кг Бруто тежина: 1,46 кг

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Црна

Моќ

Моќ
600 W

Карактеристики

Број на брзини
2
Едноставно чистење
Да

Тежина

Тежина
44531 kg
Ширина
53 mm
Длабочина
53 mm
Висина
374 mm

Ананас ID

Шифра на производот
ZVGGM6CWXS

EAN /   код

EAN /   код
8606019602581
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.