0 thumbnail image for VOX Кујнска вага KW 1900
1 thumbnail image for VOX Кујнска вага KW 1900
Selected image for VOX Кујнска вага KW 1900
Selected image for VOX Кујнска вага KW 1900

VOX Кујнска вага KW 1900

Бител
890 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 18/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Категорија Кујнски ваги
Тип Тип на електронска вага
Капацитет 5 kg
Зафатнина на садот 1,8 l
Функција Таре Да
Други придобивки Технологија на сензори, LCD дисплеј, функција на тара, автоматско исклучување, индикатор за слаба батерија и оптоварување, функција за автоматско нула
Точност 1 g
Избор (конверзија) на единици g/kg/oz/lb:oz
Димензии на уредот (ШxВxД) 17,5 x 23 x 10,8 cm
Димензии на спакуваниот уред (ШxВxД) 21,5 x 21,5 x 12 cm • Гаранција 25 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
0.92 kg
Ширина
175 mm
Длабочина
108 mm
Висина
230 mm

Дизајн

Боја на производот
Црна

Карактеристики

Капацитет на сад
1.8 L
Други карактеристики
Индикатор за преоптоварување: Да; Автоматско ресетирање: Да; Максимална тежина (капацитет) [kg]:5; Прецизност [g]:1; Тип: Тип на електронска вага; Индикација за празна батерија: Да; Ширина на пакувањето [mm]: 215; Длабочина на пакувањето [mm]: 120; Висина на пакувањето [mm]: 215;

Ананас ID

Шифра на производот
S6HGMXMSTL

EAN /   код

EAN /   код
8606019602727
890 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
590ДЕН
Понудата важи од 18/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Категорија Кујнски ваги
Тип Тип на електронска вага
Капацитет 5 kg
Зафатнина на садот 1,8 l
Функција Таре Да
Други придобивки Технологија на сензори, LCD дисплеј, функција на тара, автоматско исклучување, индикатор за слаба батерија и оптоварување, функција за автоматско нула
Точност 1 g
Избор (конверзија) на единици g/kg/oz/lb:oz
Димензии на уредот (ШxВxД) 17,5 x 23 x 10,8 cm
Димензии на спакуваниот уред (ШxВxД) 21,5 x 21,5 x 12 cm • Гаранција 25 месеци

Спецификации

Бренд
VOX

Тежина и димензии

Тежина
0.92 kg
Ширина
175 mm
Длабочина
108 mm
Висина
230 mm

Дизајн

Боја на производот
Црна

Карактеристики

Капацитет на сад
1.8 L
Други карактеристики
Индикатор за преоптоварување: Да; Автоматско ресетирање: Да; Максимална тежина (капацитет) [kg]:5; Прецизност [g]:1; Тип: Тип на електронска вага; Индикација за празна батерија: Да; Ширина на пакувањето [mm]: 215; Длабочина на пакувањето [mm]: 120; Висина на пакувањето [mm]: 215;

Ананас ID

Шифра на производот
S6HGMXMSTL

EAN /   код

EAN /   код
8606019602727
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.