Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна
Slike VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна

VOX Телевизор Smart 43A11FGF10B LED Full HD DVB-T2/C/S2 43"(109cm) црна

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
17.990 ДЕНЗаштеда 5.500 ДЕН
12.490ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Резолуција на екранот: 1920x1080 (Full HD)
• Дијагонала на екранот: 43'' (109 cm)
• HDMI: 2
• USB: 2
• Тип на дисплеј: LED
• Smart TV: Да
• DVBT2: Да
• Андроид: Да
• Стапка на освежување: 60 Hz
• Моќност на звучниците: 2x8W RMS
• Dolby Audio
• Безжична врска: Wi-Fi (вграден)

Функции:
• HEVC H.265
• ПВР
• Без рамка
• Miracast
• Хотел Мод

Други врски:
• AV влез
• 2 x влез на антена
• Cl+
• SPDIF излез
• Етернет порта

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Црна

Аудио

Број на звучници
2

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
43 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
2
Број на HDMI порти
2

Мрежа

Wi-Fi
Да

Тежина

Ширина (со држач)
956 mm
Длабочина (со држач)
229 mm
Ширина (без држач)
95.6 cm
Должина (без држач)
8.7
Висина (без држач)
55.6 cm

Ананас ID

Шифра на производот
E27WF5PQL6

EAN /   код

EAN /   код
8606019606695
17.990 ДЕНЗаштеда 5.500 ДЕН
12.490ДЕН
Понудата важи од 23/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
• Резолуција на екранот: 1920x1080 (Full HD)
• Дијагонала на екранот: 43'' (109 cm)
• HDMI: 2
• USB: 2
• Тип на дисплеј: LED
• Smart TV: Да
• DVBT2: Да
• Андроид: Да
• Стапка на освежување: 60 Hz
• Моќност на звучниците: 2x8W RMS
• Dolby Audio
• Безжична врска: Wi-Fi (вграден)

Функции:
• HEVC H.265
• ПВР
• Без рамка
• Miracast
• Хотел Мод

Други врски:
• AV влез
• 2 x влез на антена
• Cl+
• SPDIF излез
• Етернет порта

Спецификации

Бренд
VOX

Дизајн

Боја на производот
Црна

Аудио

Број на звучници
2

Функција за паметна телевизија

Smart TV
Да

Приказ

Дијагонала на екранот
43 "

Пристаништа и интерфејси

Број на USB 2.0 порти
2
Број на HDMI порти
2

Мрежа

Wi-Fi
Да

Тежина

Ширина (со држач)
956 mm
Длабочина (со држач)
229 mm
Ширина (без држач)
95.6 cm
Должина (без држач)
8.7
Висина (без држач)
55.6 cm

Ананас ID

Шифра на производот
E27WF5PQL6

EAN /   код

EAN /   код
8606019606695

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.