Selected image for WAGO Конектори 773-173, кутија 50/1

WAGO Конектори 773-173, кутија 50/1

Compunet
1.550ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 3 тврди проводници 2,5-6 мм2
Номинален напон 400 V, номинална струја 41 А

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
59 mm

Ананас ID

Шифра на производот
NPPZSD833X

EAN /   код

EAN /   код
4050821215141
1.550ДЕН

Опис на производот

Конектор за спојување на 3 тврди проводници 2,5-6 мм2
Номинален напон 400 V, номинална струја 41 А

Спецификации

Бренд
WAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.32 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
86 mm
Висина
59 mm

Ананас ID

Шифра на производот
NPPZSD833X

EAN /   код

EAN /   код
4050821215141
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.