Slike WELEDA Крем за лице од невен за деца 50мл
Slike WELEDA Крем за лице од невен за деца 50мл

WELEDA Крем за лице од невен за деца 50мл

ПЗУ Аптека Полин
570ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Хидратантна крема за деликатната кожа на детското лице, штити од сушење, ја смирува и ја зајакнува природната бариера на кожата.

Начин на нанесување: Нанесете мала количина крем на лицето и вратот по чистењето.
Активни состојки: бадемово масло, пчелин восок, невен.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
3IIEF8PJFU

EAN /   код

EAN /   код
4001638523158
570ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Хидратантна крема за деликатната кожа на детското лице, штити од сушење, ја смирува и ја зајакнува природната бариера на кожата.

Начин на нанесување: Нанесете мала количина крем на лицето и вратот по чистењето.
Активни состојки: бадемово масло, пчелин восок, невен.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
50 ml

Ананас ID

Шифра на производот
3IIEF8PJFU

EAN /   код

EAN /   код
4001638523158

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.