Slike WELEDA Крем за тело Skin Food Light 75ml
Slike WELEDA Крем за тело Skin Food Light 75ml

WELEDA Крем за тело Skin Food Light 75ml

Anni Farm
677ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Weleda Skin Food light кремот е хранлива, заштитна нега за екстремно сува кожа на целото тело, ја ревитализира, интензивно ја хидрира и ја прави кожата помека. Кремот веднаш по нанесувањето носи чувство на олеснување и удобност на вашата кожа. Овој лесен крем што брзо се впива комбинира органско сончогледово масло со природни, смирувачки екстракти од виолетова, камилица и невен. Кожата веднаш ќе доживее нежна нега на интензивна хидратација, додека лесната формулација ја враќа заштитната бариера на кожата, заштитувајќи ја од сушење. Тој е идеален придружник и за употреба во текот на денот, додека сте во движење, бидејќи брзо се апсорбира, оставајќи ја кожата мека, свиленкаста и нежна.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
75 ml
Како да се користи
Nanesite na suve delove lica i tela, nežno utrljajte i sačekajte da potpuno upije.
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
VG18C21QC6

EAN /   код

EAN /   код
4001638501491
677ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Weleda Skin Food light кремот е хранлива, заштитна нега за екстремно сува кожа на целото тело, ја ревитализира, интензивно ја хидрира и ја прави кожата помека. Кремот веднаш по нанесувањето носи чувство на олеснување и удобност на вашата кожа. Овој лесен крем што брзо се впива комбинира органско сончогледово масло со природни, смирувачки екстракти од виолетова, камилица и невен. Кожата веднаш ќе доживее нежна нега на интензивна хидратација, додека лесната формулација ја враќа заштитната бариера на кожата, заштитувајќи ја од сушење. Тој е идеален придружник и за употреба во текот на денот, додека сте во движење, бидејќи брзо се апсорбира, оставајќи ја кожата мека, свиленкаста и нежна.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
75 ml
Како да се користи
Nanesite na suve delove lica i tela, nežno utrljajte i sačekajte da potpuno upije.
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
VG18C21QC6

EAN /   код

EAN /   код
4001638501491
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.