Slike WELEDA Lime шампон и гел за туширање 150мл
Slike WELEDA Lime шампон и гел за туширање 150мл

WELEDA Lime шампон и гел за туширање 150мл

ПЗУ Аптека Полин
465ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производот 2 во 1 нежно ја чисти детската кожа и коса, додека формулацијата со органско масло од сусам ја одржува природната влажност на кожата и не ја суши. Освежителниот, овошен мирис на цитрус комбинира есенцијални масла од лимета и лимон, што создава позитивно, активно и енергично расположение, истовремено штитејќи ја кожата од сушење. Без синтетички конзерванси, мириси, бои и деривати на минерални масла.

Начин на употреба: Истурете мала количина на дланка и нежно нанесете на телото и косата. Нежно масирајте и потоа исплакнете темелно. Не предизвикува наводнување на очите.
Активни состојки: коко-глукозид (природен чистач), масло од кора од лимета, масло од сусам, невен

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
150 ml

Ананас ID

Шифра на производот
3VIEFOLJ75

EAN /   код

EAN /   код
4001638075107
465ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производот 2 во 1 нежно ја чисти детската кожа и коса, додека формулацијата со органско масло од сусам ја одржува природната влажност на кожата и не ја суши. Освежителниот, овошен мирис на цитрус комбинира есенцијални масла од лимета и лимон, што создава позитивно, активно и енергично расположение, истовремено штитејќи ја кожата од сушење. Без синтетички конзерванси, мириси, бои и деривати на минерални масла.

Начин на употреба: Истурете мала количина на дланка и нежно нанесете на телото и косата. Нежно масирајте и потоа исплакнете темелно. Не предизвикува наводнување на очите.
Активни состојки: коко-глукозид (природен чистач), масло од кора од лимета, масло од сусам, невен

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
150 ml

Ананас ID

Шифра на производот
3VIEFOLJ75

EAN /   код

EAN /   код
4001638075107
Понуди од други продавачи за истиот производ
WELEDA Lime шампон и гел за туширање 150мл
WELEDA Lime шампон и гел за туширање 150мл
475ДЕН
Кај продавачотAnni Farm
Понуди од други продавачи за истиот производ
WELEDA Lime шампон и гел за туширање 150мл
WELEDA Lime шампон и гел за туширање 150мл
475ДЕН
Кај продавачотAnni Farm
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.