Slike WELEDA Мелем за уста Храна за кожа 8мл
Slike WELEDA Мелем за уста Храна за кожа 8мл

WELEDA Мелем за уста Храна за кожа 8мл

ПЗУ Аптека Полин
363ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мешавината од растителни масла ги хидрира дури и најсувите усни.

За усни на кои очајно им е потребна интензивна негувачка нега збогатена со растенија.

Почестете се со чувството на неодоливо меки усни, особено за време на студено време. Мелем за усни Weleda Skin Food е богата ботаничка мешавина од масло од сончогледово семе, камилица и екстракт од невен кој се топи на усните, ги штити и остава чувство на нежност и благ сјај на нив.

Може да се користи со или без шминка.

Придобивки:
Интензивно ги храни и хидрира усните. Дерматолошки е тестиран и не содржи синтетички конзерванси, мириси, бои и суровини кои се деривати на минерални масла.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Зелена

Тежина

Волумен
8 ml

Ананас ID

Шифра на производот
WAJEF89NEN

EAN /   код

EAN /   код
4001638501989
363ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мешавината од растителни масла ги хидрира дури и најсувите усни.

За усни на кои очајно им е потребна интензивна негувачка нега збогатена со растенија.

Почестете се со чувството на неодоливо меки усни, особено за време на студено време. Мелем за усни Weleda Skin Food е богата ботаничка мешавина од масло од сончогледово семе, камилица и екстракт од невен кој се топи на усните, ги штити и остава чувство на нежност и благ сјај на нив.

Може да се користи со или без шминка.

Придобивки:
Интензивно ги храни и хидрира усните. Дерматолошки е тестиран и не содржи синтетички конзерванси, мириси, бои и суровини кои се деривати на минерални масла.

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Зелена

Тежина

Волумен
8 ml

Ананас ID

Шифра на производот
WAJEF89NEN

EAN /   код

EAN /   код
4001638501989
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.