Slike WELEDA Солена паста за заби 50ml
Slike WELEDA Солена паста за заби 50ml

WELEDA Солена паста за заби 50ml

Anni Farm
281ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Weleda солена паста за заби 50ml
Паста за заби без флуориди со морска сол и нежни минерални чистачи.
Спречува таложење на забни наслаги.
Го намалува оштетувањето и воспалението на непцата.
Морската сол и сода бикарбона ја враќаат природната блескавост на забите.
Состав: вода, натриум бикарбонат, глицерин, силика, масло од нане, натриум хлорид, екстракт од мира,овошен сок од трнинка, екстракт од смола, екстракт од крамерија триандра, екстракт од аескулус хипокастанум, екстракт од корен од арум макулум, алкохол, ескулин, лактоза, масло од јојоба, вкус*, лимонен*, линалол*.*од природни етерични масла Weleda
Сертифицирана природна и органска козметика!

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
YJI6CDO35U

EAN /   код

EAN /   код
4001638098090
281ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Weleda солена паста за заби 50ml
Паста за заби без флуориди со морска сол и нежни минерални чистачи.
Спречува таложење на забни наслаги.
Го намалува оштетувањето и воспалението на непцата.
Морската сол и сода бикарбона ја враќаат природната блескавост на забите.
Состав: вода, натриум бикарбонат, глицерин, силика, масло од нане, натриум хлорид, екстракт од мира,овошен сок од трнинка, екстракт од смола, екстракт од крамерија триандра, екстракт од аескулус хипокастанум, екстракт од корен од арум макулум, алкохол, ескулин, лактоза, масло од јојоба, вкус*, лимонен*, линалол*.*од природни етерични масла Weleda
Сертифицирана природна и органска козметика!

Спецификации

Бренд
WELEDA

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
YJI6CDO35U

EAN /   код

EAN /   код
4001638098090
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.