Selected image for WET HANKIES Антисептик 2+2 влажни марамици 15 парчиња

WET HANKIES Антисептик 2+2 влажни марамици 15 парчиња

110ДЕН

Опис на производот

Влажни антибактериски марамчиња за раце со алкохол денат и дополнително средство за дезинфекција. Тие дејствуваат ефикасно против бактериите и вирусите на грип Η1Ν1 и Η3Ν2.

Спецификации

Бренд
WET HANKIES

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Q7N6X1FDMI

EAN /   код

EAN /   код
5201263008405
110ДЕН

Опис на производот

Влажни антибактериски марамчиња за раце со алкохол денат и дополнително средство за дезинфекција. Тие дејствуваат ефикасно против бактериите и вирусите на грип Η1Ν1 и Η3Ν2.

Спецификации

Бренд
WET HANKIES

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Ананас ID

Шифра на производот
Q7N6X1FDMI

EAN /   код

EAN /   код
5201263008405
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.