0 thumbnail image for WILSON Grip Profile Overgrio 1/3 Wrz4025-Blk Black
1 thumbnail image for WILSON Grip Profile Overgrio 1/3 Wrz4025-Blk Black
Selected image for WILSON Grip Profile Overgrio 1/3 Wrz4025-Blk Black
Selected image for WILSON Grip Profile Overgrio 1/3 Wrz4025-Blk Black

WILSON Grip Profile Overgrio 1/3 Wrz4025-Blk Black

D Sport
599ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

WILSON е американски производител на спортска опрема со седиште во Чикаго, а од 1989 година е дел од финската групација Amer Sports со седиште во Хелсинки. Продажната мрежа е развиена во над 100 земји низ светот. Овој бренд е водечки светски производител на спортска опрема за игри со топка. Главните спортови се тенис, бејзбол, американски фудбал, голф, кошарка, софтбол, бадминтон и сквош. Мисијата на компанијата е постојана потрага по иновативни технологии и супериорен дизајн, кои ќе ја подобрат играта на сите спортисти, и елитни и рекреативци.

Спецификации

Бренд
Wilson

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
6J6PWUBZYY

EAN /   код

EAN /   код
887768146801
599ДЕН

Опис на производот

WILSON е американски производител на спортска опрема со седиште во Чикаго, а од 1989 година е дел од финската групација Amer Sports со седиште во Хелсинки. Продажната мрежа е развиена во над 100 земји низ светот. Овој бренд е водечки светски производител на спортска опрема за игри со топка. Главните спортови се тенис, бејзбол, американски фудбал, голф, кошарка, софтбол, бадминтон и сквош. Мисијата на компанијата е постојана потрага по иновативни технологии и супериорен дизајн, кои ќе ја подобрат играта на сите спортисти, и елитни и рекреативци.

Спецификации

Бренд
Wilson

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
6J6PWUBZYY

EAN /   код

EAN /   код
887768146801
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.