Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање
Slike Заштитник за бањање

Заштитник за бањање

WENICE
170ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

Ги штити очите на бебињата и децата од оштетување од шампонот.
Обезбедува удобно бањање.
Се користи до 3 години со подесување на 4 растојанија.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
E68X5YQYFP

EAN /   код

EAN /   код
ANWTKB5RZE
170ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ги штити очите на бебињата и децата од оштетување од шампонот.
Обезбедува удобно бањање.
Се користи до 3 години со подесување на 4 растојанија.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
E68X5YQYFP

EAN /   код

EAN /   код
ANWTKB5RZE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.