Selected image for ZDROVIT Стоп грч таблети , 50 парчиња

ZDROVIT Стоп грч таблети , 50 парчиња

295ДЕН

Опис на производот

Стопгрч преставува комплексен препарат на магнезиумот со нутритивно делување.
Идеална комбинација на внимателно избалансирани состојки – магнезиум, калиум и витамин Б6.
Содржи и витамин Е кој го дополнува делувањето.
Состојките содржани во Стопгрч делуваат заеднички во постигнување на задоволителен ефект.
Начин на употреба: за возрасни; 1-2 таблети на ден.
Стопгрч може да се употребува и по подобрување на симптомите, како долгорочна превенција од грчеви.

Спецификации

Бренд
ZDROVIT

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SBN6XOIKFX

EAN /   код

EAN /   код
5906204007010
295ДЕН

Опис на производот

Стопгрч преставува комплексен препарат на магнезиумот со нутритивно делување.
Идеална комбинација на внимателно избалансирани состојки – магнезиум, калиум и витамин Б6.
Содржи и витамин Е кој го дополнува делувањето.
Состојките содржани во Стопгрч делуваат заеднички во постигнување на задоволителен ефект.
Начин на употреба: за возрасни; 1-2 таблети на ден.
Стопгрч може да се употребува и по подобрување на симптомите, како долгорочна превенција од грчеви.

Спецификации

Бренд
ZDROVIT

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
SBN6XOIKFX

EAN /   код

EAN /   код
5906204007010
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.