0 thumbnail image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
1 thumbnail image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
2 thumbnail image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
3 thumbnail image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
4 thumbnail image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
Selected image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
Selected image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
Selected image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
Selected image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
Selected image for Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна
Ново

Женска маица HUMMEL Hmlclea Seamless Top 210509-2508 црна

2.499 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.499ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

HUMMEL е основан во Данска во 1923 година. Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива со комбинација на живи бои, како и мешавина на ретро и нови трендови за урбан изглед. Од 2006 година, Hummel се занимава и во областа на модните обувки, каде што акцентот е ставен на удобноста и квалитетот, додека развиените технологии обезбедуваат максимална удобност и заштита на стапалата при секое движење. Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност за комбинирање на различни стилови на овој познат бренд: спорт, начин на живот, мода и обувки. Класичната пчела или Големата пчела е препознатлив мотив на брендот Hummel. Еден од основните материјали е памукот, што ја прави оваа колекција погодна и за спортски активности и за релаксација. Hummel вели: нашата страст е да дизајнираме, произведуваме и продаваме спортски и модни спортски производи што го носат уникатното наследство на Hummel. Наша цел се тимови и луѓе со карактер, кои функционираат во единство, добра енергија и дух. Нашиот бизнис го градиме преку брзи одговори на ситуацијата на пазарот, блиски односи со партнерите, со уникатен и експресивен дизајн, добра приказна и континуирано фокусирање на профитабилноста.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg
Преклопена должина
20 cm

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
С

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
TZHHI0P4AM

EAN /   код

EAN /   код
5700496707371
2.499 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
1.499ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

HUMMEL е основан во Данска во 1923 година. Влијанието на данската традиција се рефлектира во дизајни кои следат едноставен крој, основни бои како црна и сива со комбинација на живи бои, како и мешавина на ретро и нови трендови за урбан изглед. Од 2006 година, Hummel се занимава и во областа на модните обувки, каде што акцентот е ставен на удобноста и квалитетот, додека развиените технологии обезбедуваат максимална удобност и заштита на стапалата при секое движење. Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност за комбинирање на различни стилови на овој познат бренд: спорт, начин на живот, мода и обувки. Класичната пчела или Големата пчела е препознатлив мотив на брендот Hummel. Еден од основните материјали е памукот, што ја прави оваа колекција погодна и за спортски активности и за релаксација. Hummel вели: нашата страст е да дизајнираме, произведуваме и продаваме спортски и модни спортски производи што го носат уникатното наследство на Hummel. Наша цел се тимови и луѓе со карактер, кои функционираат во единство, добра енергија и дух. Нашиот бизнис го градиме преку брзи одговори на ситуацијата на пазарот, блиски односи со партнерите, со уникатен и експресивен дизајн, добра приказна и континуирано фокусирање на профитабилноста.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.48 kg
Преклопена должина
20 cm

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Лето
Големина
С

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
TZHHI0P4AM

EAN /   код

EAN /   код
5700496707371
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.