Трчај со Ananas!
Трчај со Ananas!

Трчај со Ananas!

 

Како горди подржувачи на најмасовниот и највозбудливиот спортски настан во Скопје - Wizz Air Skopje Marathon 2023, специјално само за тебе ти подготвивме огромни попусти, многу награди, изненадувања…многу изненадувања. 🎁  

Но, од твоја страна очекуваме соодветно да се подготвиш за маратонско трчање, да се подновиш со некое спортско парче облека, додаток или што и да ти фати око на Ananas и секако, да трчаш како да нема утре. 🏃‍♂️🏃‍♀️ 

 

Клик! Бум! Трас! Лесни нозе со Ananas! 🍍 

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.