Slike AC/DC Струен Адаптер - 5V 2A - 5.5 x 2.1mm
Ново
Slike AC/DC Струен Адаптер - 5V 2A - 5.5 x 2.1mm
Ново

AC/DC Струен Адаптер - 5V 2A - 5.5 x 2.1mm

Lux one
390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тип на приклучок: 5.5mm x 2.1mm

Струен адаптер со приклучок: 5,5мм * 2,1мм

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
78B8E35JDQ

EAN /   код

EAN /   код
ANDFENBOF3
390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тип на приклучок: 5.5mm x 2.1mm

Струен адаптер со приклучок: 5,5мм * 2,1мм

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
78B8E35JDQ

EAN /   код

EAN /   код
ANDFENBOF3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.