0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики Alta Sport CF I
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики Alta Sport CF I
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики Alta Sport CF I
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики Alta Sport CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики Alta Sport CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики Alta Sport CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики Alta Sport CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики Alta Sport CF I

ADIDAS Детски патики Alta Sport CF I

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 567 ДЕН
1.323ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Детски патики

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
22

Ананас ID

Шифра на производот
TFYX40Y5DR

EAN /   код

EAN /   код
ANDSJ03UGM
1.890 ДЕНЗаштеда 567 ДЕН
1.323ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Детски патики

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
22

Ананас ID

Шифра на производот
TFYX40Y5DR

EAN /   код

EAN /   код
ANDSJ03UGM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.