Selected image for ADIDAS Детски патики машки HOOPS 3.0 K GW0428 Бели

ADIDAS Детски патики машки HOOPS 3.0 K GW0428 Бели

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.500 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

• Систем за врзување
• Горен дел од синтетичка кожа
• Текстилна постава
• Вложен среден ѓон
• Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
3RSJW8AWI7

EAN /   код

EAN /   код
4065418378451
3.500 ДЕНЗаштеда 1.010 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

• Систем за врзување
• Горен дел од синтетичка кожа
• Текстилна постава
• Вложен среден ѓон
• Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Бела
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
3RSJW8AWI7

EAN /   код

EAN /   код
4065418378451
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.