0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни
4 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни
Selected image for ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни

ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
RYRPXQ9ILE

EAN /   код

EAN /   код
ANCW75WVTV
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки RUNFALCON K, црни

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
36

Ананас ID

Шифра на производот
RYRPXQ9ILE

EAN /   код

EAN /   код
ANCW75WVTV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.