Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

Deus Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

Вртење, скокање, одење или трчање, децата постојано ги тестираат детските унисекс патики adidas Tensaur Sport 2.0 CF. Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè. Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот. Лепенките го олеснуваат соблекувањето на овие патики. Логото на adidas и познатите три ленти јасно зборуваат за љубовта кон брендот. Направен од низа рециклирани материјали.

Спецификација:

  • Плиток профил
  • Горен дел од синтетичка кожа
  • Текстил во внатрешноста
  • Лого на adidas
  • Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
23

Ананас ID

Шифра на производот
5CS6531GMK

EAN /   код

EAN /   код
AN6UJ1375X
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

Вртење, скокање, одење или трчање, децата постојано ги тестираат детските унисекс патики adidas Tensaur Sport 2.0 CF. Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè. Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот. Лепенките го олеснуваат соблекувањето на овие патики. Логото на adidas и познатите три ленти јасно зборуваат за љубовта кон брендот. Направен од низа рециклирани материјали.

Спецификација:

  • Плиток профил
  • Горен дел од синтетичка кожа
  • Текстил во внатрешноста
  • Лого на adidas
  • Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
23

Ананас ID

Шифра на производот
5CS6531GMK

EAN /   код

EAN /   код
AN6UJ1375X
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.