0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
4 thumbnail image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I
Selected image for ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

Deus Sport
2.090 ДЕНЗаштеда 418 ДЕН
1.672ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

Вртење, скокање, одење или трчање, децата постојано ги тестираат детските унисекс патики adidas Tensaur Sport 2.0 CF. Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè. Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот. Лепенките го олеснуваат соблекувањето на овие патики. Логото на adidas и познатите три ленти јасно зборуваат за љубовта кон брендот. Направен од низа рециклирани материјали.

Спецификација:

  • Плиток профил
  • Горен дел од синтетичка кожа
  • Текстил во внатрешноста
  • Лого на adidas
  • Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
20

Ананас ID

Шифра на производот
P5T65K7GSL

EAN /   код

EAN /   код
AN2TJ13U71
2.090 ДЕНЗаштеда 418 ДЕН
1.672ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски патики машки Tensaur Sport 2.0 CF I

Вртење, скокање, одење или трчање, децата постојано ги тестираат детските унисекс патики adidas Tensaur Sport 2.0 CF. Овие класични патики имаат разновиден дизајн кој оди со речиси сè. Гумениот ѓон е мазен за трчање и не остава траги на подот. Лепенките го олеснуваат соблекувањето на овие патики. Логото на adidas и познатите три ленти јасно зборуваат за љубовта кон брендот. Направен од низа рециклирани материјали.

Спецификација:

  • Плиток профил
  • Горен дел од синтетичка кожа
  • Текстил во внатрешноста
  • Лого на adidas
  • Гумен ѓон

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
20

Ананас ID

Шифра на производот
P5T65K7GSL

EAN /   код

EAN /   код
AN2TJ13U71
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.