0 thumbnail image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
1 thumbnail image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
2 thumbnail image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
3 thumbnail image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
4 thumbnail image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
5 thumbnail image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES
Selected image for ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES

ADIDAS Детски патики TENSAUR HOOK AND LOOP SHOES

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Детски lifestyle патики
Боја-Бела

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
953ISYHPNH

EAN /   код

EAN /   код
ANRCTQRF7K
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Детски lifestyle патики
Боја-Бела

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
953ISYHPNH

EAN /   код

EAN /   код
ANRCTQRF7K
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.